PURE SQUIRREL - VEVERKA

Must have klasika pro každého akvarelistu ! Štětce Pure Squirrel - přírodní veverka, mají stejné rukojeti a styl uchycení vlasu jako Kolinsky a červený Sobol. Svými absorpčními vlastnostmi jsou vlasy veverky jedinečné a ideální pro akvarel, pro práci s inkousty, malbu na hedvábí a porcelán. Pro naše štětce používáme ty nejkvalitnější vlasy Ruské veverky. Štětce lze použít i v olejomalbě pro práci na nejjemnějších detailech malby. Všechny akvarelové štětce jsou dostupné se standardní krátkou rukojetí (18 cm)


Dostupné varianty

KULATÝ MOP

Velice populární a klasický akvarelový štětec pro všechny, kteří mají rádi expresivní a volnou práci. Jemné vlasy přírodní veverky nabízí po důkladném navlhčení masivní nosnost kapaliny, což je u těchto štětců klíčovou vlastností. Také populární pro čínský styl tvorby a kaligrafii. Vlasy jsou vytvarovány do špičky pro práci na jemných a drobných detailech.KOČIČÍ JAZÝČEK MIX

Směs přírodního a syntetického vlasu, která si bere z obojího to nejlepší. Slouží pro vykrytí velkých ploch a zároveň lze špičkou štětce pracovat na drobných detailech. Vyniká vysokou retencí kapaliny a pigmentu. Ideální nástroj pro každého akvarelistu ! 

Dostupné ve velikostech 1/2" , 3/4" , 1"PLOCHÝ ZKOSENÝ

Ideální pro akvarel a práci s inkousty. Štětcem lze vytvořit tenké linky a má charakteristickou štětcovou stopu. 

Dostupné ve velikostech 1/4" , 3/8" , 1/2" KULATÝ PRODLOUŽENÝ

Po konzultaci s renomovanou akvarelistkou Sandrou Strohschein jsme v Rosemary and Co vytvořily krásný štětec s prodlouženým hrotem. Tvar s "břichem",  umožňuje zadržení velkého objemu kapaliny, což umožňuje malbu po dlouhou dobu bez nutnosti "opětovného naložení" štětce. Tělo štětce je vyrobeno ze směsi vevereky a sobola, zatímco špička je vyrobena ze syntetického vlasu. Jsme si jisti, že tento štětec bude populární doplněk vaší sbírky.
"Jsem tak nadšená z mého štětce s prodlouženým hrotem". Kombinace přírodního a syntetického vlasu z něj činí nástroj, vhodný  pro jemné a dlouhé linky. Syntetická síla ve špičce mi dává schopnost tlačit a malovat bez přeskakování, což je velká výhoda oproti prodlouženým špičkám, které jsou jen sobolí. Pojďme malovat s výjimečnými materiály! - Sandra Strohschein, 2016.

PLOCHÝ KRÁTKÝ

Jemný plochý štětec s krátkým vlasem. Vhodný pro malbu s menším množstvím barvy. Lze použít i pro olejomalbu a akryl pro blendování.