ULTIMATE BRISTLE

Naprostá must have klasika za skvělou cenu! Zcela nová řada s navzájem propojenými štětinami nabízí umělci tradiční štětec, ale s dvojím jištěním štětin. Vezmeme dvě stejné množství nejkvalitnějších čínských štětin a položíme je proti sobě, takže přírodní křivka směřuje dovnitř a štětec si tak drží dlouho svůj původní tvar. Štětce se vyznačují pevností a dlouhou trvanlivostí. Jsou vhodné pro vykrývání velkých ploch a práci s pastami, menší velikosti jsou vhodné pro detailní práci.

"Jsem nesmírně spokojen s touto novou řadou Ultimate Brushes od Rosemary. Vylepšená kuželka štětin a dvojitý zámek zajišťující vlasy znamená, že štětec drží dlouho tvar. Všechny štětce značky Rosemary odrážejí skvělou řemeslnost za velmi přijatelné ceny. - Scott Christensen Dostupné varianty

PLOCHÝ DLOUHÝ

Klasické štětinové štětce vhodné především pro práci s hustší konzistencí barev. Extra délka štětin zaručuje delší trvanlivost štětců.

KULATÝ

Klasické štětinové štětce vhodné především pro práci s hustší konzistencí barev. Konec štětce je vytvarován do špičky pro tenké linky.

PLOCHÝ  ZAOBLENÝ

Klasické štětinové štětce vhodné především pro práci s hustší konzistencí barev. Konec štětce je zaoblený pro jemnější tvorbu hran a linek.


PLOCHÝ KRÁTKÝ

Klasické štětinové štětce vhodné především pro práci s hustší konzistencí barev. Štětec má krátký vlas, který utáhne i ty největší pasty a husté konzistence barev. Je nejvhodnější pro rychlou hrubou malbu a vyrývání velkých ploch.

FOTOGALERIE

Obrazy vytvořené sadou BRISTLE  Scott Christensen