ČERVENÝ SOBOL

Směs přírodního vlasu sobola a syntetického nylonového vlasu, která si bere z obojího to nejlepší. Vhodné pro jemnější a detailnější malbu. Větší rozměry jsou vhodné vykrývání velkých ploch. Vlas má skvělou retenci barvy. Široce používaný a vhodný pro akvarel, olej a akryl.


Dostupné varianty

KULATÝ ŠPIČATÝ DESIGNER

Prodloužený špičatý konec si drží tvar a může být použit na jemné a přesné linky. Prodloužená špička umožňuje doslova kreslit se štětcem. Lze použít i pro olejomalbu nebo akryl, špička se však u těchto technik rychleji opotřebuje než u akvarelu.


PLOCHÝ EXTRA DLOUHÝ

Tyto ploché štětce vytváří přesné a ostré hrany. Vhodné jak pro olejomalbu tak pro akryl a akvarel. Vlas má skvělou retenci barvy a vytváří jemnější tahy než štětinové štětce. Oblíbené štětce písmo malířů.

PLOCHÝ KRÁTKÝ

Tyto ploché štětce vytváří přesné a ostré hrany. Vhodné jak pro olejomalbu tak pro akryl a akvarel. Vlas má skvělou retenci barvy a vytváří jemnější tahy než štětinové štětce. Větší velikosti jsou vhodné pro vykrývání ploch.

KULATÝ ŠPIČATÝ

Špičatý konec si drží tvar a může být použit na jemné a přesné linky. Větší štětce této sady slouží rovněž pro široké tahy a vyplnění větších ploch.

KULATÝ EXTRA DLOUHÝ

 Extra prodloužený vlas je předurčený pro jemné a drobné detaily a tenké linky. Štětce jsou vhodné pro skript a signaturu obrazů.