SHIRAZ SYNTHETICS

Řada štětců navržena především pro a akryl a olejomalbu, výborně použitelné i pro techniku akvarelu. Jedná se o směs poněkud "pevnějších" nylonových vláken, které dodávají štětinám sílu a pružnost, ale přesto nabízí štětce jemný pocit při dotyku. Další vlastností tohoto vlasu je výborná retence kapaliny a kontrolovaný průtok až ke špičce s prvořadou odolností a trvanlivostí, přičemž si zachovává po dlouhou dobu dobrý tvar. Shiraz je velmi univerzální řada za příznivou cenu, pro použití s jakýmkoli médiem.


Dostupné varianty

PLOCHÝ DLOUHÝ

Řada štětců navržena především pro a akryl a olejomalbu, výborně použitelné i pro techniku akvarelu Extra delší vlas prodlužuje životnost štětce. Další vlastností tohoto vlasu je výborná retence kapaliny a kontrolovaný průtok až ke špičce s prvořadou odolností a trvanlivostí, přičemž si zachovává po dlouhou dobu dobrý tvar.


KULATÝ ŠPIČATÝ

Řada štětců navržena především pro a akryl a olejomalbu, výborně použitelné i pro techniku akvarelu. Delší vlas prodlužuje životnost štětce. Vhodný pro velké plochy tak pro jemné detaily

KULATÝ EXTRA DLOUHÝ

Řada štětců navržena především pro a akryl a olejomalbu, výborně použitelné i pro techniku akvarelu. Extra prodloužený vlas je předurčený pro jemné a drobné detaily. Štětce jsou vhodné pro skript a signaturu obrazů.PLOCHÝ ZAOBLENÝ

Řada štětců navržena především pro a akryl a olejomalbu, výborně použitelné i pro techniku akvarelu. Delší vlas prodlužuje životnost štětce. Další vlastností tohoto vlasu je výborná retence kapaliny a kontrolovaný průtok až ke špičce s prvořadou odolností a trvanlivostí, přičemž si zachovává po dlouhou dobu dobrý tvar.ZKOSENÝ (SWORD)

Zajímavé štětce s velice charakteristickým tvarem. Vhodné pro speciální textury např. malbu listů, květin apod. Delší délka vlasu umožňuje pojmout více kapaliny a zajišťuje tak dlouhé nepřerušované tahy.