SADA PRO AKRYL

Řada štětců navržena především pro a akryl a olejomalbu, výborně použitelné i pro techniku akvarelu. Jedná se o směs poněkud "pevnějších" nylonových vláken, které dodávají štětinám sílu a pružnost, ale přesto nabízí štětce jemný pocit při dotyku. Další vlastností tohoto vlasu je výborná retence kapaliny a kontrolovaný průtok až ke špičce s prvořadou odolností a trvanlivostí, přičemž si zachovává po dlouhou dobu dobrý tvar. Shiraz je velmi univerzální řada za příznivou cenu, pro použití s jakýmkoli médiem.


SADA PRO AKRYL

8 ks oblíbených štětců řady SHIRAZ vhodné pro malbu akrylem se standardně dlouhou rukojetí. Při nákupu celé sady je výsledná cena štětců levnější a výhodnější, než v případě nákupu jednotlivých štětců.

SHIRAZ Kulatý špičatý                Velikosti 1, 2

SHIRAZ Kočičí jazýček                 Velikosti 6, 8, 10

SHIRAZ Dlouhý plochý                Velikosti 3, 4, 5

SHIRAZ Krátký plochý                 Velikost 2

SHIRAZ Kulatý extr. dlouhý        Velikost 2

 


Další dostupné varianty řady SHIRAZ

PLOCHÝ DLOUHÝ

Řada štětců navržena především pro a akryl a olejomalbu, výborně použitelné i pro techniku akvarelu Extra delší vlas prodlužuje životnost štětce. Další vlastností tohoto vlasu je výborná retence kapaliny a kontrolovaný průtok až ke špičce s prvořadou odolností a trvanlivostí, přičemž si zachovává po dlouhou dobu dobrý tvar.


KULATÝ ŠPIČATÝ

Řada štětců navržena především pro a akryl a olejomalbu, výborně použitelné i pro techniku akvarelu. Delší vlas prodlužuje životnost štětce. Vhodný pro velké plochy tak pro jemné detaily

KULATÝ EXTRA DLOUHÝ

Řada štětců navržena především pro a akryl a olejomalbu, výborně použitelné i pro techniku akvarelu. Extra prodloužený vlas je předurčený pro jemné a drobné detaily. Štětce jsou vhodné pro skript a signaturu obrazů.PLOCHÝ ZAOBLENÝ

Řada štětců navržena především pro a akryl a olejomalbu, výborně použitelné i pro techniku akvarelu. Delší vlas prodlužuje životnost štětce. Další vlastností tohoto vlasu je výborná retence kapaliny a kontrolovaný průtok až ke špičce s prvořadou odolností a trvanlivostí, přičemž si zachovává po dlouhou dobu dobrý tvar.ZKOSENÝ (SWORD)

Zajímavé štětce s velice charakteristickým tvarem. Vhodné pro speciální textury např. malbu listů, květin apod. Delší délka vlasu umožňuje pojmout více kapaliny a zajišťuje tak dlouhé nepřerušované tahy.