PURE KOLINSKY SOBOL

Luxusní štětce s nejkvalitnějším přírodním vlasem. (Mustela Siberica) je malá kunovitá šelma, která žije ve východní, jihovýchodní, severní a severozápadní Asii. Není pochyb o tom, že vlas PURE KOLINSKY je nejlepší k dispozici pro výrobu uměleckých štětců. Má kuželovitý tvar, silný charakter s dlouhým zúženým bodem a hustým břichem. Vynikající západka a pružina spolu s ohromnou kapacitou zadržování tekutin z nich činí první volbu pro akvarelisty. Vysoká cena vlasů je jedinou nevýhodou řady KOLINSKY. Nicméně vzhledem k jeho bezkonkurenční a zaručené kvalitě, považujte nákup této řady za dlouhodobou investici. Tato řada patří mezi mé oblíbené a možnost tvořit s těmito štětci považuji za výsadu.


Dostupné varianty

KULATÝ PRODLOUŽENÁ ŠPIČKA

Prodloužený špičatý konec si drží tvar a může být použit na jemné a přesné linky. Prodloužená špička umožňuje doslova kreslit se štětcem. Lze použít i pro olejomalbu nebo akryl, špička se však u těchto technik rychleji opotřebuje než u akvarelu.


PLOCHÝ EXTRA DLOUHÝ

Tyto ploché štětce vytváří přesné a ostré hrany. Vhodné jak pro jemnou práci v olejomalbě, tak pro akryl a akvarel. Vlas má skvělou retenci barvy a vytváří jemnější tahy než štětinové štětce. Oblíbené štětce písmo malířů a malířů architektonických motivů

PLOCHÝ KRÁTKÝ

Tyto ploché štětce vytváří přesné a ostré hrany. Vhodné jak pro olejomalbu tak pro akryl a akvarel. Vlas má skvělou retenci barvy a vytváří jemnější tahy než štětinové štětce. Větší velikosti jsou vhodné pro vykrývání ploch.

KULATÝ ŠPIČATÝ

Další krásná řada štětců s vlasem přírodního sobola. Špičatý konec si drží tvar a může být použit na jemné a přesné linky. Větší štětce této sady slouží rovněž pro široké tahy a vyplnění větších ploch.

KULATÝ EXTRA DLOUHÝ

 Extra prodloužený vlas je předurčený pro jemné a drobné detaily a tenké linky. Štětce jsou vhodné pro skript a signaturu obrazů.KOČIČÍ JAZÝČEK

Navržený a vytvořený po konzultacích s profesionálními umělci, kteří si žádali štětec se třemi funkcemi. S kuželovým plochým tělem a 'břichem', které zadržuje kapalinu a umožňuje dlouhé tahy bez přerušování. Podle stylu natočení štětce lze použít k vykrytí větších ploch, nebo k práci na drobných detailech. Malý diamant ve vaší sbírce !

EXTRA DLOUHÝ ZKOSENÝ

Nazýván také jako  "linkovač" nebo "meč". oblíbený tvar každého akvarelisty. lze využít pro speciální tvary, například dlouhé listy květin apod.