SADA 1 PRO OLEJOMALBU & AKRYL

Syntetický vlas, který je pružný drží tvar a je odolný proti opotřebení. Obraz nebo malba je obrazová reprezentace umělcovo inteligence a citlivosti. Pro vyobrazení těchto vlastností potřebuje člověk štětce, které jsou citlivé na každou emoční nuanci. Nanášet barvu ručně vyráběným štětcem od Rosemary je privilegium, které by každý umělec měl mít." - David Leffel.


SADA 1 PRO OLEJOMALBU & AKRYL

7 ks oblíbených štětců řady IVORY vhodné pro malbu akrylem se standardně dlouhou rukojetí. Při nákupu celé sady je výsledná cena štětců levnější a výhodnější, než v případě nákupu jednotlivých štětců.

IVORY  Kulatý špičatý         Velikosti 4, 8, 12

IVORY Plochý zaoblený       Velikosti 6

IVORY  Dlouhý plochý         Velikosti 8

IVORY  Krátký plochý          Velikost 4, 10


Další dostupné varianty řady IVORY

PLOCHÝ DLOUHÝ ZAOBLENÝ

Extra délka umožňuje delší tahy a štětec pojme větší množství barvy. Časem, kdy dochází ke zkrácení štětin vlivem otěru, se dostanete na standardní délku vlasu. Tyto mistrovské štětce používá David Leffel www.davidleffel.com

PLOCHÝ DLOUHÝ

Ivory je skvělá syntetická štětina v celé své kráse. Jedná se o kombinaci nylonu a vepřové štětiny. Prodloužený vlas pojme více barvy a po opotřebení se dostáváte na standardní délku vlasu.

PLOCHÝ ZAOBLENÝ

Ivory je skvělá syntetická štětina v celé své kráse. Jedná se o kombinaci nylonu a vepřové štětiny. Oválný konec může být použit pro široké tahy, při kolmém natočení lze vytvářet jemné a přesné linky

 KULATÝ ŠPIČATÝ

Ivory je skvělá syntetická štětina v celé své kráse. Jedná se o kombinaci nylonu a vepřové štětiny. Špičatý konec si drží tvar a může být použit  na  jemné a přesné linky.  Větší štětce této sady slouží rovněž pro široké tahy a vyplnění větších ploch.

Praktická ukázka práce se i štětci IVORY s 24 palcovou (61cm) dlouhou rukojetí.  

Praktická ukázka práce se i štětci IVORY  

FOTOGALERIE

Obrazy vytvořené sadou IVORY  David Leffel