MASTERS CHOICE

Zajímavý a jedinečný mistrovský přírodní vlas mangusty s výraznou charakteristickou štětcovou stopou a střední tuhostí. Každá špička štětce má na dotyk měkkost sametu. Tento vlas je citlivý a pevný ale jemný na dotek. Tradičně se používá na oleje a akryl, vlas je pružný a dobře odolný proti opotřebení. Štětce jsou zrozeny pro přímou malbu a mají univerzální využití. Tento druh štětců používá pro svou práci největší umělci současnosti, mezi které patří např. Vladimir Volegov, Jeremy Lipking a Daniel Keys.


Dostupné varianty

PLOCHÝ DLOUHÝ

Ploché štětce s prodlouženým přírodním vlasem z mangusty jsou špičkovým produktem pro techniku přímého malování. Štětce vyvíjel a používá např. Jeremy Lipking, Tony Pro, Daniel Keys a mnoho dalších. Extra delší vlas prodlužuje životnost štětce.KULATÝ

Středně tuhý vlas s charakteristickou štětcovou stopou. Vhodný pro velké plochy tak pro jemné detaily

KULATÝ EXTRA DLOUHÝ

Středně tuhý vlas s charakteristickou štětcovou stopou. Extra prodloužený vlas je předurčený pro jemné a drobné detaily. Štětce jsou vhodné pro skript a signaturu obrazů.

KOČIČÍ JAZÝČEK DLOUHÝ

Štětce s prodlouženým přírodním vlasem z mangusty jsou špičkovým produktem pro techniku přímého malování. Štětce vyvíjel a používá např. Jeremy Lipking, Tony Pro, Daniel Keys a mnoho dalších. Extra delší vlas prodlužuje životnost štětce.VĚJÍŘ

Zajímavé štětce s velice charakteristickou štětcovou stopou. Vějíře se používají především na speciální efekty, malbu trávy, blendování (rozostření okrajů) a na stírání štětcové stopy. Tento druh štětce je někdy v češtině nazýván Rozháněč.

FOTOGALERIE

Obrazy vytvořené sadou MASTERS CHOICE Jeremy Lipking

FOTOGALERIE

Obrazy vytvořené sadou MASTERS CHOICE Daniel Keys