JAPONSKÉ/ORIENTÁLNÍ

Kaligrafické štětce nevyšší kvality! Směs přírodního vlasu sobola a syntetického nylonového vlasu, která si bere z obojího to nejlepší. Vlasy mají skvělou retenci barvy a pojmou velké množství kapaliny. Široce používané a vhodné především pro kaligrafii a akvarel.


Dostupné varianty

JAPONSKÝ ŠPIČATÝ OŘECH

Ručně vyráběné tradiční orientální metodou. Každý štětec má velkou nosnost pro široké použití především v kaligrafii. Tato série je vytvořena s ořechovou rukojetí, štětce je tak radost držet a používat.
Vnější vrstva je tvořena z jemných kozích vlasů. Pro dosažení dostatečné síly a pružnosti štětce je střed vlasů tvořen směsí z poníka a sobola. Skladba vlasů je o něco málo  jemnější v porovnání s řadou BAMBUS.

Dostupné velikosti: 20 (průměr 15mm), 30 (průměr 20mm), 40 (průměr 24mm)

JAPONSKÝ ŠPIČATÝ BAMBUS

Ručně vyráběné tradiční orientální metodou. Každý štětec má velkou nosnost pro široké použití především v kaligrafii. Tato série je vytvořena s rukojetí a v bambusovém stylu a štětce je tak radost  držet a používat.
Vnější vrstva je tvořena z barevných koňských vlasů. Pro dosažení dostatečné síly a pružnosti štětce je střed  vlasů tvořen směsí z poníka, kozy a vepřových štětin.SADA GOLD BOX

Luxusní dárková  sada  vybraných štětců ve zdobené krabičce, vhodných pro kaligrafii a  akvarel. Obsahuje 4 ks štětců z přírodních kozích a vlčích vlasů vysoké kvality.

SADA 7 ks BOX

Luxusní dárková sada vybraných štětců ve zdobené krabičce, vhodných pro kaligrafii a akvarel. Obsahuje 7 ks štětců z přírodních kozích a vlčích vlasů vysoké kvality.

SADA 10 ks BOX

Luxusní dárková sada vybraných štětců ve zdobené krabičce, vhodných pro kaligrafii a akvarel. Obsahuje 10 ks štětců z přírodních kozích a vlčích vlasů vysoké kvality.

poznámka: vějíř není součástí setu