EVERGREEN

Toto mnohostranné syntetické vlákno je vlastnostmi podobné populární sadě Ivory. Ačkoliv je vlas o něco málo měkčí, dokáže utáhnout i hustší konzistenci barvy. Hodí se pro olejomalbu i pro malbu akrylem. Syntetický vlas je velice odolný proti opotřebení, snadno se čistí a dlouhou dobu si drží svůj původní tvar.Dostupné varianty

PLOCHÝ DLOUHÝ ZAOBLENÝ

Delší vlas umožňuje delší tahy a štětec pojme větší množství barvy. Časem, kdy dochází ke zkrácení štětin vlivem otěru, se dostanete na standardní délku vlasu. Toto mnohostranné syntetické vlákno je vlastnostmi podobné populární sadě Ivory. Vyniká především dlouhou trvanlivostí a schopností si udržet dlouho svůj původní tvar. Vhodné jak pro olejomalbu tak pro akryl. 

PLOCHÝ DLOUHÝ

Skvělá syntetická štětina v celé své kráse. Extra délka umožňuje delší tahy a štětec pojme větší množství barvy. Časem, kdy dochází ke zkrácení štětin vlivem otěru, se dostanete na standardní délku vlasu. Tyto ploché štětce vytváří přesné a ostré hrany. Vhodné jak pro olejomalbu tak pro akryl.

KULATÝ ŠPIČATÝ

Skvělá syntetická štětina v celé své kráse. Špičatý konec si drží tvar a může být použit na jemné a přesné linky. Větší štětce této sady slouží rovněž pro široké tahy a vyplnění větších ploch.

KULATÝ EXTRA DLOUHÝ

 Extra prodloužený vlas je předurčený pro jemné a drobné detaily a tenké linky. Štětce jsou vhodné pro skript a signaturu obrazů.