ECLIPSE

"Syntetická imitace Mangusty" vzrušující nová řada navržena tak, aby přesně napodobovala přírodní vlas mangusty za nižší cenu. Má mnohem větší pružnost než sobol je měkčí než štětina a snadno se čistí. S těmito štětci získáte nad olejovou nebo akrylovou barvou perfektní kontrolu.


Dostupné varianty

ECLIPSE DLOUHÝ ZAOBLENÝ

Eclipse je syntetický vlas mangusty, který je tužší než sobolí a měkčí než štětiny. Dlouhý vlas umožňuje větší flexibilitu, prodlužuje dobu opotřebení a tím i vlastní životnost štětce.

ECLIPSE KULATÝ

Eclipse je syntetický vlas mangusty, který je tužší než sobolí a měkčí než štětiny. Větší kulaté jsou vhodné pro nanášení velkého množství barvy, kdežto menší jsou vhodné na drobné detaily. Vlast je tvarován do špičky, která si během práce zachovává tvar.


ECLIPSE PLOCHÝ

Eclipse je syntetický vlas mangusty, který je tužší než sobolí a měkčí než štětiny. Kratší vlas drží tvar a utáhne i barvu husté konzistence. Zachovává jemnější stopu než klasický štětinový štětec a rovněž se hodí na zjemnění ostrých hran . Je vhodný na vykrývání velkých ploch a na rychlé přímé malování.


ECLIPSE DLOUHÝ PLOCHÝ

Eclipse je syntetický vlas mangusty, který je tužší než sobolí a měkčí než štětiny. Dlouhý vlas umožňuje větší flexibilitu, prodlužuje dobu opotřebení a tím i vlastní životnost štětce.
ECLIPSE KULATÝ EXTRA DLOUHÝ

Eclipse je syntetický vlas mangusty, který je tužší než sobolí a měkčí než štětiny.  Vlas je tvarován do špičky, která si během práce zachovává tvar. Prodloužená špička je vhodná pro drobné detaily a především linky.
ECLIPSE VĚJÍŘ

Vějíře se používají především na speciální efekty, malbu trávy, blendování (rozostření okrajů) a na stírání štětcové stopy. Tento druh štětce je někdy v češtině nazýván Rozháněč.