CHUNGKING BRISTLE

Další špičková must have klasika za skvělou cenu! Chungking štětiny (speciální vepřové štětiny z oblasti čínského města Chungking) jsou vhodné  především pro olej, akryl a hobby keramiku. Propletené "zakřivené" vlasy štětců si po dlouhou dobu užívání zachovávají  původní tvar. Tyto vysoce kvalitní štětiny mají menší pravděpodobnost, že se při použití "rozloží" nebo rozšíří. Součástí této sady jsou speciální štětce navržená společně s Andrew Tischlerem.Dostupné varianty

ZKOSENÝ "TISCH"

Speciální edice štětců navržená společně s Andrew Tischlerem. Zkosená hrana štětce umožňuje vykrytí velkých ploch zatím co špičkou štětce můžete pracovat na drobných detailech. Ve své podstatě se jedná o dva štětce v jednom.

"Maluji širokou škálu subjektů, které vyžadují různé technické přístupy, proto potřebuji širokou škálu štětců, které mi umožní vytvořit poutavý smysl pro realitu napříč mnoha žánry. Tato sada je pro mě nejlepší  volbou pro jejich spolehlivost a absolutní kvalitu "Andrew Tischler, 2018.

Poznámka: K dispozici pouze s dlouhou rukojetí

KULATÝ ŠPIČATÝ

Klasické štětinové štětce vhodné především pro práci s hustší konzistencí barev. Konec štětce je vytvarován do špičky pro tenké linky. Větší rozměry štětců jsou vhodné pro vykrývání velkých ploch.

PLOCHÝ  DLOUHÝ ZAOBLENÝ

Klasické štětinové štětce vhodné především pro práci s hustší konzistencí barev. Konec štětce je zaoblený pro jemnější tvorbu hran a linek


PLOCHÝ DLOUHÝ

Klasické štětinové štětce vhodné především pro práci s hustší konzistencí barev. Štětec má dlouhý vlas, který unese větší množství barvy a po opotřebení se dostáváte na standardní délku vlasu. Je nejvhodnější pro rychlou hrubou malbu a vykrývání velkých ploch.

FOTOGALERIE

Obrazy vytvořené sadou CHUNGKING BRISTLE  Andrew Tischler